Dane firmy

https://jarajto.pl/


Lufka do bonga


Podanin 50, 64-800 Chodzież

Tel: +48883883259

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Lufka do bonga

Data dodania firmy: 2023-08-28

Sprzedaż hurtowa i detaliczna na terenie Polski oraz za granicą takich produktów, jak różnego rodzaju akcesoria do palenia i waporyzacji, to domena sklepu online, którego właścicielem jest firma TABUN Mikołaj Marciniak z Chodzieży. Dystrybucja jest prowadzona legalnie, odbiorcami mogą być wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. 

Dostawca przyjmuje zamówienia od klientów prywatnych oraz biznesowych, zainteresowanych stałym dowozem takich artykułów, jak waporyzer, lufka do bonga, bletki w różnych rozmiarach bądź młynek do suszu. Realizator zastrzega jednak, że długoterminowa współpraca może być nawiązana wyłącznie z podmiotami prowadzącymi zarejestrowaną działalność.

Aby złożyć zamówienie, klient musi wypełnić kilka ważnych punktów. Podstawą jest dokonanie rejestracji obowiązkowego konta na serwisie oraz stosowanie się do postanowień regulaminu sklepu. Kadra informuje, że w przypadku celowego złamania zasad zlecenie może zostać anulowane, a środki zwrócone na konto, z którego zostały przelane. 

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

Twoj-Parkiet.pl


Smardzewska 20, Poznań

Bud-Rem-Print Sp. z o.o.


Pawłowice, Szkolna 16, Rokietnica