Dane firmy

https://www.kristal.net.pl/blog/co-to-jest-sworzen


Sworzeń - https://www.kristal.net.pl


Sienkiewicza 37, 62-610 Sompolno

Tel: 730 200 666

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Sworzeń - https://www.kristal.net.pl

Data dodania firmy: 2022-05-10

Oferta hurtowni ogłaszającej się na stronie kristal.net.pl to możliwość zamówienia wysokojakościowych i dostępnych w wielu rozmiarach elementów przydatnych do różnych prac remontowo - budowlanych. Dostawca zadbał zarówno o szeroki wybór poszczególnych model śrub czy wkrętów, jak i o ich przystępną cenę. Zaprasza do zakupów hurtowych oraz do nawiązania współpracy długoterminowej.

W hurtowni mogą zaopatrywać się również osoby prywatne. Dostępny w sprzedaży asortyment przydaje się do majsterkowania na niewielką skalę oraz do wykonywania drobnych prac naprawczych w domu czy ogrodzie. Bez względu na to, czy kupującego interesuje odpowiednio gwintowana śruba, czy sworzeń, pod podanym linkiem znajdzie potrzebny produkt.

Dostawca zapewnia, że jego towar spełni oczekiwania nabywcy także pod kątem wytrzymałości. Dzięki zastosowaniu specjalnych technik konserwacyjnych i utwardzających (między innymi ocynku ogniem) wszystkie stalowe elementy są zabezpieczone i mogą być bezproblemowo montowane na zewnątrz.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

Twoj-Parkiet.pl


Smardzewska 20, Poznań

Bud-Rem-Print Sp. z o.o.


Pawłowice, Szkolna 16, Rokietnica