Dane firmy

https://www.cleveragency.pl/facebook


https://www.cleveragency.pl/ - Prowadzenie konta na facebooku


Karpia 21a, 61-619 Poznań

Tel: 731 987 000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy https://www.cleveragency.pl/ - Prowadzenie konta na facebooku

Data dodania firmy: 2022-02-12

Dostrzegając zapotrzebowanie na profesjonalnie i efektywnie prowadzoną reklamę w sieci, pracownicy agencji przedstawiającej się na stronie cleveragency.pl proponują swoją pomoc w tym zakresie. Są w stanie przygotować personalizowaną ofertę obejmującą skuteczne rozwiązania na promocję biznesu z wykorzystaniem między innymi mediów społecznościowych. 

Kadra chętnie podejmie się wyręczenia przedsiębiorcy w takich czynnościach, jak prowadzenie konta na Facebooku, opracowanie i aktualizacja treści na stronie internetowej firmy czy publikacje blogowe. Udostępnione wpisy są przygotowane z myślą o dotarciu do jak najszerszego grona odbiorców i skutecznego promowania marki w sieci. 

Agencja prowadzi obsługę każdego rodzaju biznesów, od mikro do dużych przedsiębiorstw. Zapewnia także doradztwo w zakresie marketingu. Aby zamówić dane świadczenie, przedsiębiorca nie musi udawać się osobiście do biura realizatora, może złożyć stosowną dyspozycję online i tą drogą konsultować wszystkie kwestie związane z usługą.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

Twoj-Parkiet.pl


Smardzewska 20, Poznań

Bud-Rem-Print Sp. z o.o.


Pawłowice, Szkolna 16, Rokietnica